Pronájem kulturního domu a jeho částí
Obec Bělá u Jevíčka je vlastníkem kulturního domu v Bělé u Jevíčka čp. 170, který se dělí na původní část (myslivnu) a novostavbu (přístavbu). Tyto dvě části si lze po dohodě s provozovatelem pronajmout každou zvlášť nebo i dohromady dle platného ceníku níže. Stavební práce na kulturním domě v Bělé u Jevíčka byly dokončeny v červnu 2019. V roce 2023 bylo ke kulturnímu domu dostavěno ještě venkovní zázemí (pergola) s kioskem. Vlevo od dveří do kulturního domu se nachází AED = automatizovaný externí defibrilátor, přístroj určený k laické resuscitaci.

Původní část (myslivna) zahrnuje malý sál s kapacitou 36 míst, kuchyňku a sociální zařízení. Do této části není umožněn bezbariérový přístup.

Novostavba (přístavba) disponuje vstupní chodbou, šatnou, kuchyní, velkým sálem s jevištěm a sociálním zařízením (vč. WC pro invalidy). Vstup do nové části kulturního domu je plně bezbariérový. Kapacita velkého sálu je 120 míst při stolovém uspořádání a 200 míst k sezení na akce jako jsou divadelní představení, koncerty apod. Velký sál je vybaven dataprojektorem, kvalitním ozvučením s dvěma mikrofony a signálem Wi-Fi.

Venkovní zázemí (pergola) s kioskem o rozměrech 16,4 x 9,4 metrů je určené pro 60 - 80 lidí a je v něm vyčleněná plocha pro kapelu a účinkující. Uprostřed je umístěný kiosek, který je vybaven ledničkou, chladničkou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a výčepním zařízením.

Kontakt na provozovatele:
Petr Nárožný - starosta obce, tel.: 777 874 573, e-mail: starostabelaujev@seznam.cz

Dokumenty ke stažení:
Seznam vybavení kuchyně v novostavbě kulturního domu v Bělé u Jevíčka (PDF)
Ceník pronájmu kulturního domu a jeho částí platný od 1. 1. 2024 (PDF)
Smlouva o pronájmu kulturního domu a jeho částí platný (PDF)

Obsazenost kulturního domu a jeho částí v Bělé u Jevíčka:


Fotografie kulturního domu a jeho částí v Bělé u Jevíčka:

Vyzdobený velký sál na svatbu: